Team indelingen en trainingstijden

Na een lente en zomer vol enquêteren, praten, wikken, wegen, puzzelen, schuiven, mailen, bellen, nog een keer praten, appen, navragen, schikken en herschikken zijn we er na acht versie’s eindelijk in geslaagd de definitieve teamindelingen en het trainingsschema voor het komend seizoen af te ronden. Deze worden hieronder vermeld.

Voor de jeugdteams zal deze indeling gelden tot en met de kerstvakantie, daarna worden de teams mogelijk opnieuw ingedeeld al naar gelang de instroom van nieuwe jeugdleden.

De eerste trainingen zijn op maandag 21 augustus (‘s-Gravenhouthal) en dinsdag 22 augustus (Jan Janssenhal Sporthal).

Wij wensen iedereen een leuk, sportief en gezellig seizoen toe.

Technische Commissie/Jeugdcommissie/Bestuur
DEO Volleybal

TEAMINDELING/TRAININGSSCHEMA SEIZOEN 2017-2018

DAMES 1
Teamleden: Danielle, Debby, Elise, Eveline, Gerda, Judith, Linda, Ramona, Rense
Trainer(s): Borian
Trainingstijd: maandag 21.00 – 22.30
Locatie: ‘s-Gravenhouthal

DAMES 2
Teamleden: Dewi, Isabel, Jaclyn, Kelly, Liselotte, Maarit, Marielle, Marleen, Sacha
Trainer(s): Borian/Jeffrey
Trainingstijd: maandag 19.30 – 21.00
Locatie: ‘s-Gravenhouthal

DAMES 3
Teamleden: Inge, Izel, Laurijn, Manon, Marinda, Mascha, Marjolijne, Ryan
Trainer(s): Paul/Robbin
Trainingstijd: dinsdag 19.30 – 21.00
Locatie: Jan Janssenhal Sporthal

HEREN 1
Teamleden: Benno, Borian, Gerco, Jan-Willem, Jeffrey, Jeroen, Marc, Michael, Sjoerd, Tim, Walter
Trainer(s): Peter Hartgring
Trainingstijd: dinsdag 19.30 – 21.00
Locatie: Jan Janssenhal Sporthal

HEREN 2
Teamleden: Cor, Dennis, Hans, Kevin, Kors, Lennert, Menno, Paul, Richard, Salem
Trainer(s): Walter
Trainingstijd: dinsdag 21.00 – 22.30
Locatie: Jan Janssenhal Sporthal

HEREN 3
Teamleden: Joost, Mathieu, Peter, Robert, Robbin, Ronald, Sacha, Tom, Wilko
Trainer(s): Heren 1
Trainingstijd: dinsdag 21.00 – 22.30
Locatie: Jan Janssenhal

MEISJES A1 + MEISJES A2
Teamleden: Alice, Anouk, Demi, Dieuwertje, Famke, Fleur, Iris, Jannieke, Katja, Leonie, Margit, Nikki, Tamara, Tess
Trainer(s): Dennis/Richard
Trainingstijd: maandag 19.30 – 21.00
Locatie: ‘s-Gravenhouthal

MEISJES B1
Teamleden: Anouk, Carina, Janna, Kristel, Lara, Mayra, Rosa, Senna, Zoe
Trainer(s): Hans/Jaclyn
Trainingstijd: maandag 18.00 – 19.30 (even weken) / 18.00 – 20.00 (oneven weken)
Locatie: ‘s-Gravenhouthal

MEISJES C1
Teamleden: Dina, Elana, Giada, Naomi, Nina L., Nina Y., Poppy, Tessa, Vicky, Zoe, (Chanika)
Trainer(s): Erik/Marjolijne
Trainingstijd: dinsdag 18.00 – 19.30
Locatie: Jan Janssenhal Sporthal

JONGENS C1
Teamleden: Daan B., Daan P., Dylan, Jason, Olivier, Orrin, Pepijn, Quinten, Ruben
Trainer(s): Jeffrey/Walter
Trainingstijd: maandag 18.00 – 19.30 (oneven weken) / 18.00 – 20.00 (even weken)
Locatie: ‘s-Gravenhouthal

MINI/CMV
Teamleden: Daria, Dante, Feline, Marith, Masa, Melanie, Mendy, Lara, Sara, Sofija, Una
Trainer(s): Danielle + assistentie
Trainingstijd: dinsdag 18.00 – 19.30
Locatie: Jan Janssenhal Sporthal

RECREANTEN
Teamleden: Artje, Bert, Dorris, Elke, Hester, Jeanne, Lisette, Marco, Marian, Marien, Monique
Trainer(s): Danielle
Trainingstijd: maandag 20.00 – 21.30
Locatie: ‘s-Gravenhouthal