Definitieve teamindeling seizoen 2020-2021

Hierbij de definitieve teamindeling voor de senioren voor het komende seizoen.

Dames 1

Ramona, Sacha, Marielle, Kelly, Danielle, Jenna, Linda, Diewertje

Trainer: Walter

Training: maandag 20:30 – 22:00 in de ‘s-Gravenhouthal

Dames 2

Gerda, Annemiek, Marinda, Anouk, Judith, Sabine, Ilona, Marjolijne, Debby, Demi, Dewi

Trainer: Jeffrey en Richard

Training: maandag 19:00 – 20:30 in de ‘s-Gravenhouthal

Dames 3

Izel, Martine, Jolande, Ryan, Laurijn, Jill, Barbara, Emily, Renske, Inge

Trainer: Michael

Training: dinsdag 21:00 – 22:30 in de Jan Janssenhal

Heren 1

Gerco, Jeffrey, Richard, Benno, Walter, Michael, Borian, Jeroen, Don

Trainer: Mat

Training: dinsdag 19:30 – 21:00 in de Jan Janssenhal

Heren 2

Lennart, Menno, Hans, Joost, Michiel, Paul, Hans Wim, Mathieu

Trainer: Jeroen

Training: dinsdag 21:00 – 22:30 in de Jan Janssenhal

Heren 3

Ronald, Wilko, Martijn, Marien, Jelle, Peter, Stefan, Fred, Robbin

Trainer: Nog te bepalen

Training: dinsdag 19:30 – 21:00 in de Jan Janssenhal

JONGENS B (9 personen):

 Andre, Arriën, Daan, Dylan, Naomi, Orrin, Pepijn, Quinten en Ruben

Training op maandag in de Gravenhouthal van 19.00-20.30 uur

Trainer : nog niet bekend

Meisjes A (10 personen):

Dorsa, Gwyneth, Janna, Lara, Mayra, Nicole, Nina, Rosa, Senna en Carina

Training op maandag in de Gravenhouthal van 20.30-22.00 uur

Trainer : Gerco

Meisjes B (10 personen):

Eleonora, Femke, Froukje, Giada, Katie, Marith, Poppy, Sanne, Tessa en Zoë

Training op dinsdag in de Jan Janssenhal van 18.00-19.30 uur

Trainer : Matthieu

Meisjes C (8 personen):

Bente, Eline, Maxime, Melanie, Mendy, Sara, Sabine, en Tara

Training op dinsdag in de Jan Janssenhal van 18.00-19.30 uur

Trainer : Walter en Hans

CMV (9 personen):

Amy, Evi, Iris, Lexa, Lindi, Livia, Mira, Senna en Sophie

Training op donderdag in de Gravenhouthal van 18.30-19.30 uur (nog onder voorbehoud !)

Trainer : Walter (en hulptrainers) – (nog onder voorbehoud !)

Met vriendelijke groet,

de TC