Feeds

Uitslagen DEO

DatumWedstrijdenResultatenSets
Sat 3 December 18:00Zovoc MC 3 - DEO MC 10-420-25, 26-28, 18-25, 24-26
Sat 3 December 16:15ZVH DS 3 - DEO DS 22-324-26, 25-15, 24-26, 25-22, 11-15
Sat 3 December 14:00Monza MB 2 - DEO MB 11-317-25, 11-25, 17-25, 25-21
Sat 3 December 12:00Punch DS 5 - DEO DS 12-39-25, 25-15, 25-17, 16-25, 12-15
Fri 2 December 21:30Sovicos HS 5 - DEO HS 33-227-25, 13-25, 23-25, 25-17, 15-7
Fri 2 December 21:30Sovicos HS 2 - DEO HS 10-418-25, 18-25, 22-25, 23-25
Fri 2 December 21:30VVV Delta DS 4 - DEO DS 31-325-17, 20-25, 21-25, 23-25
Fri 2 December 21:30Kratos '08 DS 3 - DEO DS 13-121-25, 25-12, 25-21, 25-17

Programma DEO

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Thu 8 December 19:30VOLEVO DS 7 - DEO DS 2De Fluit in Leidschendam
Fri 9 December 19:30DEO HS 3 - Servylo HS 3Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 9 December 19:30DEO MB 1 - VOLEVO MB 5Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 9 December 21:30DEO HS 2 - Punch HS 9Sporthal DEO in Nootdorp
Sat 10 December 12:00Inter Rijswijk MC 3 - DEO MC 1De Altis in Rijswijk zh
Sat 10 December 14:00VOLEVO DS 10 - DEO DS 3De Fluit in Leidschendam
Mon 12 December 20:30DEO DS 2 - Kratos '08 DS 4Sporthal 's-Gravenhout in Nootdorp
Tue 13 December 21:30DEO HS 1 - VVV Delta HS 3Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 16 December 19:30Scarabee HS 4 - DEO HS 3Sporthal de Vaart in Ter aar
Fri 16 December 19:30DEO MC 1 - Kalinko MC 4Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 16 December 21:15PQV Westland HS 3 - DEO HS 2SC Vreeloo in De lier
Fri 16 December 21:30DEO DS 1 - VVV Delta DS 3Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 13 January 19:30Inter Rijswijk DS 5 - DEO DS 2De Altis in Rijswijk zh
Fri 13 January 19:30DEO HS 2 - Velo HS 3Sporthal DEO in Nootdorp

Stand H3

Voer een correcte RSS URL in. Error: [0]

Uitslagen H3

DatumWedstrijdenResultatenSets
Fri 2 December 21:30Sovicos HS 5 - DEO HS 33-227-25, 13-25, 23-25, 25-17, 15-7
Fri 25 November 19:00Waterlanders HS 5 - DEO HS 34-025-14, 25-14, 25-12, 25-20
Fri 18 November 21:30DEO HS 3 - Punch HS 101-325-19, 21-25, 16-25, 22-25
Fri 4 November 19:30SKC HS 7 - DEO HS 33-121-25, 25-21, 25-8, 25-21
Fri 21 October 21:30DEO HS 3 - Punch HS 133-125-9, 25-5, 25-15, 23-25
Thu 13 October 21:30VOLEVO HS 5 - DEO HS 31-325-14, 21-25, 17-25, 9-25
Fri 7 October 21:30DEO HS 3 - Kalinko HS 74-025-23, 25-12, 25-22, 25-15

Programma H3

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Fri 9 December 19:30DEO HS 3 - Servylo HS 3Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 16 December 19:30Scarabee HS 4 - DEO HS 3Sporthal de Vaart in Ter aar
Fri 13 January 21:30DEO HS 3 - In Up Go HS 2Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 20 January 20:45Kalinko HS 7 - DEO HS 3Houtrust sporthal in 's-gravenhage
Fri 27 January 21:30DEO HS 3 - VOLEVO HS 5Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 10 February 19:30DEO HS 3 - SKC HS 7Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 17 February 21:30Punch HS 10 - DEO HS 3TU-Sportcentrum in Delft
Fri 3 March 21:30Punch HS 13 - DEO HS 3TU-Sportcentrum in Delft
Fri 10 March 19:30DEO HS 3 - Sovicos HS 5Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 17 March 19:30DEO HS 3 - Waterlanders HS 5Sporthal DEO in Nootdorp
Fri 24 March 21:15Servylo HS 3 - DEO HS 3De Mammoet in Gouda
Fri 31 March 19:30DEO HS 3 - Scarabee HS 4Sporthal DEO in Nootdorp
Thu 13 April 21:15In Up Go HS 2 - DEO HS 3De Tweesprong in Roelofarendsveen